Tellimine

1. Konto loomine

1.1. Aravoni konto loomine ei ole ostmiseks kohustuslik, kuid see annab mitmeid lisavõimalusi: uudiskirja saamine, sooduspakkumiste info, püsikliendi pakkumised jne.

1.2. Üks füüsiline isik võib omada ainult ühte Aravoni kontot.

2. Tellimine

2.1. Leia Aravonist endale sobiv Toode.

2.2. Vali endale meelepärane Toode ning vajuta nuppu “Lisa ostukorvi”.

2.3. Järgnevalt tuleb Sul vajutada nupule “Ostukorv”, mille vajutamisel avaneb “Ostukorvi” vaade. Kui ostukorvi lisatud Toode on ainuke, mida soovid soetada, vajuta nuppu “Vormista ost”. Kui soovid Aravonis ringi vaadata ning lisaks olemasolevale Tootele juurde tellida, võid liikuda “Jätka ostlemist” nupu abil uuesti Tooteid valima ning toimida samamoodi nagu eelneva Toote lisamise puhul. Ostukorv säilib endisena ka ostukorvi lehelt lahkumisel.

2.4. Vajutades “Vormista ost” avatakse Sulle tellimuse kinnitamise lehekülg. Aravonis on võimalik tasuda nii külalisena kui ka registreeritud kasutajana. Palun täida nõutud väljad; Vali kohaletoimetamise võimaluste vahel – Omniva pakiautomaat, Itella SmartPOST pakiautomaat, ELS kuller, “Tulen ise järele”; Vali sobiv “Makseviis”. Aravonis saad tasuda SEB või Nordea pangalingi kaudu. Kolmas variant on lasta saata arve meilile ning siis arve tasuda.

2.5. Kontrolli tellimus üle ning vajuta seejärel “Vormista ost”.

2.6. Sind suunatakse eelnevalt valitud internetipanka, kus saad makse lõplikult sooritada.
NB! Tellimuse kinnitamiseks tuleb kindlasti vajutada pärast maksmist nupule “Tagasi kaupmehe juurde”. Vastasel juhul tellimust ei aktiveerita!

2.7. Peale makse kinnitamist saadame Sinu e-posti aadressile teate tellimuse kinnitamise kohta.