Kohaletoimetamine

1. Tellimuses sisalduvate toodete hinnale lisandub tasu kauba kohaletoimetamise eest, mis sisaldab käibemaksu. Kohaletoimetamistasu ei kuulu tagastami

2. Kohaletoimetamistasu suurus sõltub Ostja poolt valitud kauba kättesaamiskohast:

2.1. Itella SmartPOST pakiautomaat – 2,99 EUR, (TASUTA ostudele alates 49 EUR). Kui pakk jõuab Ostja poolt valitud automaati, saadetakse Ostjale SMS teade ja e-mail uksekoodiga. Sisestades selle pakiautomaadi ekraanile, saab Ostja paki kätte. Hoiuaeg on 7  päeva, peale seda saadetakse pakk Müüjale tagasi. Korduval väljastamisel tasub Ostja uuesti  kohaletoimetamistasu. Tööpäeva jooksul SmartPOSTi terminali jõudnud pakid jõuavad mandri-Eestis  asuvasse sihtkohta järgmisel päeval, Saaremaale ülejärgmisel päeval ja Hiiumaale 3x nädalas. Teenusest  saab lähemalt lugeda www.smartpost.ee.

2.2.  ELS Kullerteenus – 5 EUR. Kuller teavitab Ostjat paki saabumisest telefoni teel ja lepib kokku paki  kättetoimetamise aja. Kui Ostjat ei õnnestu telefoni teel tabada, toimetatakse pakk lähimasse postiasutusse ning Ostjale edastatakse paki saabumise kohta teade, mille alusel saab paki kätte. Hoiuaeg on 15 kalendripäeva,  peale seda saadetakse pakk Müüjale tagasi. Korduval väljastamisel tasub Ostja kohaletoimetamistasu  uuesti.

2.3. Omniva pakiautomaat – 2,99 EUR, (TASUTA ostudele alates 49 EUR). Pakiautomaadid on iseteeninduslikud postkontorid, mis asuvad erinevate kaubanduskeskuste juures üle Eesti. Kui pakk jõuab Sinu poolt valitud automaati, saadetakse Sulle SMS teade.

2.4. Eelneva kokkuleppe alusel on Ostjal võimalik kaubale ise järele tulla, sel juhul saatmiskulu ei lisandu. Kui kaup on komplekteeritud, võtab Müüja Ostjaga e-posti teel ühendust ja lepib kokku kauba üleandmisaja. Eelneva kokkuleppeta kaupa ei väljastata.

3. Teistesse riikidesse saab kaupa tellida eelneva kokkuleppe ja hinnapakkumise alusel.

4.  Müüja ei võta vastutust kolmanda osapoole viivituste või vääramatu jõu tõttu hiljem kohaletoimetatud kauba osas.